Mistral

Ubezpieczenia i Turystyka

ul Sarańska 6H
98-200 Sieradz
tel. (43)827-46-40, (43)826-04-44, (43)822-44-88

Bilety


Bilety Autokarowe: Oferujemy Państwu sprzedaż biletów autokarowych na połączenia międzynarodowe do ponad 300 miast w całej Europie. Jesteśmy autoryzowanym agentem większości przewoźników, którzy sprzedają swoje bilety w Polsce.

Bilety Lotnicze: Z nami dolecicie Państwo na wszystkie lotniska całego świata, najbardziej renomowanymi liniami lotniczymi.
Sprzedajemy bilety na tanie połączenia lotnicze, które niebawem będą docierać na wiele lotnisk całej Europy.

Bilety Promowe: Jesteśmy autoryzowanym agentem największych armatorów promowych takich jak Unity Line, Stena Line, Polferries.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również propozycje rejsów liniowych, wycieczkowych po Morzu Śródziemnym.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. oraz Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA S.A., obie z siedzibą przy rondzie I. Daszyńskiego 1 w Warszawie, 00-843 Warszawa, informują, iż są administratorami, każda Spółka w zakresie kierowanego do niej zgłoszenia. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi zgodnie z wnioskiem, przez czas konieczny do wykonania tych czynności, a potem do celów archiwalnych przez okres przedawnienia roszczeń, na podstawie uzasadnionego interesu administratora danych, którym jest realizacja zgłoszenia a także obrona przed roszczeniami. Przysługuje Ci prawo do: żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia (o ile nie zakłóca to realizacji umowy lub obowiązków Warty wynikających z przepisów prawa), ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Wartę oraz, wniesienia skargi do Organu Nadzoru (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Kontakt z inspektorem danych osobowych jest możliwy poprzez email: IOD@warta.pl lub drogą pisemną na adres siedziby Warty. Dane inspektora dostępne w zakładce Kontakt. Podanie wszystkich danych oznaczonych symbolem "*" jest konieczne do obsługi zgłoszenia.
stat4u